ابزاربازار چیست؟

ابزاربازار یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال (Digital Goods) است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل ابزارهای لازم طراحی سایت (وردپرس و اسکریپت و …) و فایل های گرافیکی ارزشمند و عکس و … را از آن تهیه نمائید.

نحوه کارکرد ابزاربازار

ابزاربازار با الگو برداری از نمونه خارجی خود envato راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای طراحان و برنامه نویسان باشد و روند فعالیت به گونه ای است که متخصصان (مثلا یک گرافیست) محصول خود را آماده مینمایند(مثلا طرح یک کارت ویزیت) و عرضه میکنند. کارمندان ابزاربازار بر روی محصول متخصصان قیمت گذاری میکنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری میکنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت طراحی اختصاصی هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است.

یک مزیت دیگر در روند ابزاربازار این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت ابزاربازار هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

من محمود بهبهانی هستم، بنیان گذار ابزاربازار. بخشی از فعالیت‌های من به شرح زیر هستند:
– نگارش 3 جلد کتاب
– اجرای بیش از ۱۰۰۰ ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی
– مدرس کارگاه ها و دوره های آموزشی در شماری از دانشگاه های کشور
– اجرای برنامه در رسانه ملی
– مشاور برترین کسب و کارهای اینترنتی ایران
– راه اندازی بیش از ۱۰ کسب و کار اینترنتی
– ….

رزومه ویدیوی: دانلود